Ким Кардашијан позира за колекцијата SKIMS и е многу секси

Ким Кардашијан позира за кампањата SKIMS Cotton Collection.

Колекцијата ќе биде лансирана на 15. октомври, а вклучува долна облека и облека за „по дома“.

Погледнете како изгледа Кардашијан, зашто модната марка „Скимс“ тука не ни е достапна во продажба.

 

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...