Ким Кардашијан со мајкаси и ќеркаси во рекламен спот на Фенди

Прославувајќи 10-годишнина од легендарната Пикабу чанта, Фенди лансираше нова рекламна кампања која се фокусира на мајките и ќерките.

За потребите на кампањата, италијанската луксузна модна марка ги ангажираше Ким Кардашијан и нејзината ќерка Норт Вест, како и мајката на Карадшијан, Крис Џенер.

Фотосесијата е реализирана во Лос Анџелес, а дополнително со славното трио е снимен и видео спот.

 

x

Check Also

Какви костими за капење носат супермоделите ова лето

Летото е во полн ек за светските супермодели кои се одмораат на ...