Ким Кардашијан во најглупавото видео до сега (ВИДЕО)

Ким Кардашијан повторно се изглупира.

kk 1

За рекламни цели на енергетски пијалак, Ким Кардашијан сними видео кое е чудна комбинација на жени и сцени.

kk2

Во првиот дел од видеото таа ја глуми Одри Хепберн и Марија Антоанета, за потоа сценариото да тргне во сосема друга насока, прилично психоделична.

Погледнете го видеото.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...