Кјара Ферањи потврди -чека девојченце!

Ќе биде девојче, потврди познатата модна блогерка.

Кјара Ферањи и нејзиниот славен сопруг Федез очекуваат бебе. Официјалната потврда пристигнува на социјалните мрежи од идните родители по гласините објавени во весниците и оние кои кружеа на Интернет, но не беа потврдени од парот.

Минатата недела модната блогерка и претприемачка на својот Инстаграм профил објави зборови кои звучеа скоро како демант, но оваа недела пристигна потврдувањето – Леоне наскоро ќе добие помала сестра.

x

Check Also

Кејт Мидлтон вo плато од „Масимо Дути“ и ѓердан со иницијали на трите деца

Војвотката од Кембриџ се појави во „мама“ верзија на настан на Универзитетот ...