Клои Кардашијан се пофали со ќерката – нова ѕвезда е родена!

„Реалити-шоу“ ѕвездата и моделка, Клои Кардашијан, сподели фотографија на Инстаграм на која ја покажа ќеркичката Тру.

Тру веднаш ги освои срцата на фановите.   Инаку, Клои често споделува фотографии од својата ќерка, на која е горда. А овојпат, на Инстаграм профилот напиша – Засекогаш само ти и јас.

View this post on Instagram

Until the end of time, it’s you and I

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

x

Check Also

Започнува продажбата на спектакуларниот HUAWEI Mate Xs и на македонскиот пазар

 Од вчера, најиновативниот производ до сега, се продава ексклузивно во продажните салони на ...