Кога Кара Делевињ рекламира накит…

За рекламната кампања на Џон Харди, топмоделот позира за да ја претстави пролетната колекција на луксузната марка.

ka 3

Романтично будење на Бали во вилата со базен, облечена во лесна бела блузичка и бикини, Кара Делевињ се „тркала“ во креветот покажувајќи ги парчињата накит на себе. Крај базенот ја чека нејзиниот згоден придружник.

Ах, сигурно е возбудлив животот на моделите од А-класата…

x

Check Also

Накит за на плажа 2015: Никогаш доволно од него!

Модните додатоци како чантата за плажа, шеширот и марамата не се единствени ...