Кога Меган Маркл ќе запее божиќна песна

Меган Маркл и понатаму останува во центар на вниманието на кралското семејство. Интересно е да се види каква била Меган пред да стане глумица и секако, пред да стане војвотка. Снимката која неодамна се појави ги развесели нејзините фанови, а на неа – Меган пее божиќна песна.

Меган во тинејџерските денови

Снимката датира од 1998 година, а Меган настапува со своите пријателки и ја пее песната Санта Бејби. Војвотката од Сасекс тогаш имала 17 години и сеуште одела во средно училиште. Со Дедо Мраз капа на главата, Меган пеела заедно со пријателката Натали Фримен која денес е истотака глумица.

Погледнете го видеото.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...