Кога високите потпетици ќе ја уништат матурата (ВИДЕО)

Високите потпетици некогаш можат да се претворат во вистински кошмар.

http://youtu.be/S3Z8PNmHgzQ

Одењето на високи потпетици особено по трева и земја за оваа девојка е вистинска мака. Неа и ја упропастија матурата, ама урнебесното видео ги неасмеа корисниците на Јутјуб.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...