Со кого се во врска ангелите на Викторија сикрет? (втор дел)

На кого ангелите ги дале своите срца?

Дауцен Крос во 2012 година, во Амстердам, се омажи за диск-џокејот Санери Џејмс. Имаат син Филон (3) а оваа година на 30 јули им се роди ќеркичката Милена Мае.  Само по 3-4 месеци од породувањето, Дауцен беше комплетно во фит-форма и настапуваше за Викторија сикрет.

doutzenkroes-sunneryjames

doutzen-kroes-sunnery-james

Само по 3-4 месеци од породувањето, Дауцен настапуваше за Викторија Сикрет.

 

Карли Клос е во врска со бизнисменот, инвеститорот Џошуа Кушнер.
Долго време се заедно но сеуште не најавуваат венчавка.

karliekloss-joshuakushner

karlie-kushner

Никако да се одлучат за брак

 

Лили Олдриџ е мажена со пеачот на „Kings of Leon“, Калеб Фоловил. Нивната врска започнала кога се сретнале на музички фестивал во 2007 година. После 3 години стапуваат во брак, и сега имаат прекрасна ќеркичка Дикси(2).

lilyaldridge-calebfollowill

lily-aldridge-caleb-followill

“Сакам да сум секси само засвојот сопруг“

 

Линдзи Елингсон по неколкугодишна врска се омажи во јули годинава со релативно непознатиот бизнисмен од областа на медицината, Шон Клејтон. Малку детали се познати од нивната врска, но на инстаграм профилот на Шон се почесто може да се видат заеднички фотографиии.

lindsayellingson-seanclayton

lindsay-ellingson-sean-clayton

Откако стапија во брак, почесто гледаме нивни заеднички слики.

x

Check Also

Џеки Сталоне, познатата мајка на Силвестер, почина на 98 години, беше познат астролог

Акробатка, советнича на телефонска линија за психичко болни лица, и промоторка на ...