Кој би и’ дал 48 години?

Преубавата Паулина Поришкова три децении после светската слава на модел го покажа своето тело на Твитер.

paulina 11

Кариерата ја започна на 19 -годишна возраст и веднаш ги освои воздишките низ светот. Денес таа е мајка на две деца, 19-годишниот Џонатан и 15-годишниот Оливер,  но изгледа како времето да не и’ може ништо.

Само со двете фотки објавени на Твитер на кои во сосемо природно издание позира во хотелскиот базен во Мајами, повторно го сврти вниманието на себе.

Кој би претпоставил дека има 48 години.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...