Кој да и каже на Мајли (барем модно) да се очовечи

Младата пејачка и глумица ништо не остава на фантазијата. На промоцијата на својот албум во Њујорк се појави во искинати бели фармерки, бела маичка(без градник), а брадавицата ја покри со ѕвездичка.

Подоцна уште еднаш го покажа својот невкус, заменувајќи ја креацијата со розов сатен кој едвај нешто покрива.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...