Кој е кодот кој ќе ве однесе 2020 година во Швајцарија?

Сигурно се прашувате кој е кодот кој ќе ве однесе на магично патување во убавата Швајцарија. Одговорот е кодот на Revalid®

Каде да го најдете кодот?

Кодот може да го најдете во секоја подобро снабдена аптека на еден од производите на Revalid® низ Македонија, така што треба да го купите производот а потоа треба да го внесете кодот од производот и да се регистрирате на веб страната www.revalid.mk По внесувањето на кодот треба да го чувате кодот и фискалната сметка. Токму Revalid® има наградна игра за сите потрошувачи која трае до 31-ви декември 2019 година.

3 работи кои треба да ги знаете

1. Доколку ја добиете првата награда викенд за двајца во Швајцарија, ваше е да изберете помеѓу релаксирачки престој на прекрасните швајцарски Алпи,  да го почувствувате космополитскиот град Цирих или патување до живописниот град Луцерн и со тоа да ја откриете убавината на Швајцарија.

2. Освен патувањето во Швајцарија, ќе бидат доделени и 50 Revalid® сетови составени од шампон, балсам и маска за коса, како и уште 50 Revalid®сетови во кои има шампон и балсам.

3. Revalid® е швајцарски бренд кои своето 25 годишно постоење за крајот на годината го заокружуваат со наградна игра и производите се наоѓаат само во подобрите снабдени аптеките.

x

Check Also

Супермоделките Ирина Шајк и Џоан Смолс во нова кампања на Викторија сикрет Bombshell 

Bombshell е нов парфем од популарната марка за долна облека Викторија сикрет. За ...