Колекција на џемпери од H&M

H&M не подготвува за есен со новата линија на џемпери.

Рекламната кампања е снимена во Париз, а моделите позираат покрај Ајфеловата кула.

Од предимензионирани џемпери до оние со ситни и крупни плетки, до џемпери со ролка и со спуштени раменици, одлични за „кежуал“ модни комбинации. Од палетата на бои доминираат пастелните и есенските нијанси.

Погледнете во фотогалеријата.

x

Check Also

Новата колекција на Nasty Gal и Емили Ратајковски е секси и фенси

Моделот и глумица Емили Ратајковски, покрај убавото тело, е позната и по ...