Колекција на џемпери од H&M

H&M не подготвува за есен со новата линија на џемпери.

Рекламната кампања е снимена во Париз, а моделите позираат покрај Ајфеловата кула.

Од предимензионирани џемпери до оние со ситни и крупни плетки, до џемпери со ролка и со спуштени раменици, одлични за „кежуал“ модни комбинации. Од палетата на бои доминираат пастелните и есенските нијанси.

Погледнете во фотогалеријата.

x

Check Also

Како е развиена ТОФ камерата која се приклучи на четворната Leica камера на Huawei P30 Pro

За ниеден љубител на мобилната фотографија не е тајна дека P серијата ...