Колоритност и шик модели во есенската колекција на ORIGINAL MARINES

Децата сакаат да играат со својот стил и честопати мешаат различни стилови. Но, сепак, комбинацијата е совршена, кога се во прашање моделите на Original Marines.

Експлозија од колоритност и шик модели наоѓаме во новата колекција на популарната италијанска модна марка, кои се веќе достапни во продажба.

Карираните материјали на „голема врата“ се враќаат на модната сцена, а за девојчињата – што велите за ретро шкотско здолниште?

Во продолжение погледнете некои од нашите фаворити од новата колекција на ORIGINAL MARINES.

Посетете ги Original Marines во Скопје Сити Мол (на втори кат) или во Капитол Мол (трети кат, во состав на продавницата „Крш“).

Или купувајте онлајн на www.krs.mk.

x

Check Also

Македонски студентки на Зоохакатон со проект за подигнување на јавната свест за трговија со животни  

Студентките Сара Јованова и Елмедина Мислими од Факултетот за ветеринарна медицина-Скопје изработија ...