Комбинезонки од MANGO за летни забави

Комбинезоните се супер моден одговор за летните „парти“, а во зависност од стилот може да ги комбинираме со високи потпетици или пак, со рамни сандали.

Четири посебни комбинезонки најдовме во летната колекција на Манго. Сите убави на свој начин, во секој случај впечатлив моден избор кој истовремено не поштедува од размислувањата околку комбинирањата.

Украсете се со складно парче накит и – подготени сте за излегување.

Во фотоглаеријата нашите 4 фаворити.

x

Check Also

Овој петок концерт на Лозано во Скопје Сити Мол!

Skopje City Mall со задоволство го најави нивниот следен концерт, а тоа ...