Коронавирусот ја одложи премиерата на Џејмс Бонд

Иако фановите со нетрпение ја очекуваат премиерата на новиот филм со Џејмс Бонд, поради загриженоста од коронавирусот, истите иницирале да се одложи премиерата.

Продуцентите на MGM, Universal и Bond, Мајкл Вилсон и Барбара Броколи соопштија дека премиерата на „No Time to Die“ ќе биде одложена за ноември 2020.

x

Check Also

Дали Парис Хилтон е бремена? Одговорот доаѓа преку подкаст

По веста што вчера ги преполни „госип“ порталите, Парис Хилтон добива низа ...