Костим за капење од SPRINGFIELD што визуелно не прави послаби

Ако сте во потрага по модерен костим за капење кој одлично „стои“ на секоја телесна градба, најдовме таков модел во SPRINGFIELD.

Во шарениот костим за капење на SPRINGFIELD, на кои доминираат живите нијанси како портокаловата, жолтата и розовата, ќе се чувствувате и порасположени и послаби.

Благодарени на играта на ригите, овој едноделен костим за капење ќе ги сокрие сите недостатоци и визуелно ќе го издолжи вашето тело, при тоа нагласувајќи ги градите.

И цената му е супер!

Достапен е во продажба во SPRINGFIELD, како и во онлајн продажба на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА.  

x

Check Also

Филмски мултимедијален едиторијал на модниот дизајнер Папаз за колекцијата Три

Ангела Ѓоргиева, Бојана Нушкова, Евгенија Ризова, Маја Андоновска Илијевски и Катерина Кузмановска ...