Костими за капење и додатоци за плажа од Tommy Hilfiger

Летната колекција на популарната американска модна марка Tommy Hilfiger вклучува и богата линија на костими за капење, чанти и други додатоци за плажа.

Доминира морнарскиот стил во сини, црвени и бели нијанси, и поспортските дизајни на костимите за жени и за мажи. За стајлингот за на плажа да биде комплетен, колекцијата содржи ранци, апостолки, како и трендовски плетени чанти.

Погледнете во фотогалеријата.

 

x

Check Also

Есен со BERSHKA: Лакираните чизмички се во фокусот

За сезоната на постудени денови BERSHKA ни нуди лакирани чизмички. За секој вкус ...