Костими за капење од H&M: Анимал принтот и цветовите се тренд

Модната марка H&M ја лансираше колекцијата на костими за капење за лето 2019. 

Кампањата е снимена во Мексико, а за каталогот позираат моделите Мелоди Вакселер и Џил Кортлев, презентирајќи ги новите трендови на костими за капење од модниот гигант H&M. Во колекцијата доминараат едноделни и дводелни костими со „анимал“ принт и тропски цветови, но тука се и „металик“ бикините и ретро инспирираните едноделни костими. Моделите се веќе достапни во продажба во продавниците на H&M. Погледнете дел од колекцијата во продолжение. 

x

Check Also

„МакеДокс“ ги најави програмите Земја во фокус – Германија, Чешка вечер и Детската програма

Десетгодишниот јубилеј на „МакеДокс“ се преклопува со два значајни јубилеи за слободата ...