Костими за капење од H&M со цветен принт (а има и големи броеви!)

Х&М лансираше костими за капење од кои доминираат оние со цветен принт.

Двоеделни или едноделни, со карнери или со весели бои, но има и покласични за оние кои сакаат поумерен стил, важно е – цветовите доминираат. Добрата вест е што меѓу моделите има и поголеми величини, со што оваа модна марка уште еднаш покажа дека ги слави женствените облини.

Уште една предност на новите модели од Х&М е и пристапноста на цените, односно костимите за капење може да се купат за цена од 10 до најмногу 20 евра.

Погледнете дел од понудата во фотогалеријата.

 

x

Check Also

Согорување калории – Крофните ќе ги истопите со 45-минутно возење велосипед со брзина од 20 километри на час

На топ листата на производи чија калориска вредност неретко ја потценуваме се ...