Костими за капење од Mango за лето 2019

Моделот Мали Купмен е главно лице во новата кампања на костими за капење од Mango.

Кампањата е снимена во живописното шпанско гратче Кадакес. Австралиската убавица Купмен позира во новите костими за капење од Манго, пред објективот на Џозефина Андрес. За оваа сезона, Манго ни носи трендовски модели со леопард принт, полка точки и принтови инспирирани од морето. 

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...