Костими за капење од DESIGUAL за поетично лето

Убави како поезија…

Не освоија од „прва“ костимите за капење од летната колекција на модната марка DESIGUAL. Со весели бои, тропски и цветни принтови, овие костими за капење ја нагласуваат нашата женственост и позитивна страна.

Па доколку не сте се „стокмиле“ со нов костим за капење, не мислете два пати. Се гледаме во мултибренд продавницата Fashion & Friends во Скопје сити мол.

x

Check Also

Новите Ray-Ban очила за сонце се „лудница“  

Новата колекција на очила за сонце насловена Ray-Ban Studios x Honey Dijon е ...