Кралицата на бурлеската со нова линија на долна облека

Дита фон Тиз ја лансираше новата колекција на долна облека Von Follies by Dita von Teese.

dita 1

„Сакам да искреирам прекрасна долна облека во големини и облик кои секоја жена ќе ја направат сексапилна и гламурозна“, рече Дита.

dita 4

Акцентот е ставен на ретро стилот и стариот Холивуд, доминира женственоста и софицираноста, а колекцијата е достапна и онлајн.

dita 3

Се разбира, пин-ап кралицата прва на себе ги испроба креациите.

dita 2

x

Check Also

Топ моделот Стела Максвел го рекламира новиот парфем на Moschino – Toy 2 Bubble Gum

Ангелот на Викторија сикрет, топ моделката Стела Максвел, е заштитно лице на ...