Креирајте оригинален стил за вашите деца, попустите се во тек во ORIGINAL MARINES

Искористете ги попустите во ORIGINAL MARINES и дотерајте ги вашите дечиња во шик стил по супер прифатливи цени.

Не заборавајте, стилот се гради од „мали нозе“.

Секое поединечно модно парче од дизјанерите на ORIGINAL MARINES со себе го носи неодоливиот италијански шарм. 

Изборот е широк, помогнете им на дечињата да си ја одберат соодветната модна комбинација за на плажа, за на жешкиот асфалт, за лежерни дневни излегувања или за вечерни дотерувања, како и за деновите во меѓусезоната лето/есен.  

Побрзајте, количините се ограничени.

Посетете ги Original Marines во Скопје Сити Мол (на втори кат) или во Капитол Мол (трети кат, во состав на продавницата „Крш“).

За да останете безбедни може да купувате и онлајн преку Фејсбук страницата на ORIGINAL MARINES  или преку
онлајн страната www.krs.mk

x

Check Also

Ученици од Центар ќе бидат стипендисти на актерската школа на Весна Петрушевска

Со задоволство ја информираме јавноста дека од денеска започнува учебната година по ...