Кристи Тарлингтон после 25 години повторно рекламира долна облека (ВИДЕО)

Се појави долго очекуваното видео. kristi 1Стана позната со рекламната кампања на Келвин Клајн кога пред 25 години се појави во долна облека за оваа марка.

Денес  поранешниот топ модел, која е мајка на две деца, повторно ја прифати понудата на Келвин Клајн и за есенската кампања позира во новата линија на долна облека.

Кристи е една од супермоделите која беше во таканаречениот прв тим заедно со Наоми Кемпбел, Линда Евангелиста и Клаудија Шифер.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...