Запознајте ги новите чевличиња на Лубутен

Чевлите наречени Мадам Маус, инспирирани од славниот лик на Дизни – Мини Маус, се најновиот моден вресок од работилницата на Кристијан Лубутен. 

madam maus 011
Ги има во црвена и црна боја, а специфични се по стилизираните уши на Мини Маус.

Christian-Louboutin-45-Madame-Mouse

Потпетицата е висока 120 милимитри, наменети се за трендсетерките со многу стил.

Па, доколку сте шопингхоличар, повелете. И не прашувајте за цена.

x

Check Also

Празничен шопинг: Во Carter`s & OshKosh! попустите се сè уште во тек

Почувствувајте ја магичноста на празничниот шопинг – израдувајте ги најмилите со ново ...