Кристијано Роналдо лансираше свој парфем CR7

Парфемот на Кристијано Роналдо е насловен CR7, а во описот стои дека е наменет за бизнисмени и амбициозни мажи. Нема сомнеж, португалскиот фудбалски ас уште еднаш покажа дека е и тој одличен бизнисмен.

Свеж и кежуал, станува збор за мирис дизајниран за маж кој е секогаш во движење, амбициозен и превземлив, маж кој го живее животот до максимум.

Сметајќи на неговите 142 милиони следбеници на социјалните мрежи, лесно е да се претпостави дека CR7 брзо ќе стане популарен.

 

x

Check Also

Ќерката на Синди Крафорд стана лице на Ив Сен Лоран

По рекламните кампањи за Фенди и Стела Мекартни, ќерката на Синди Крафорд, ...