Кристина Агилера: Да настојуваш по секоја цена да бидеш секси е најлошото што можеш да го направиш!

Откако ослабна десетина килограми музичарката се врати на насловната страница на септемвриското издание на Максим во сатенски црвен фустан.

kristina 1

„Најдобро се чувствувам во долна облека“, вели Кристина Агилера, иако оваа реченица веќе неколку пати сме ја чуле и од нејзините колешки.

kristina 3

Во разговорот за Максим 32-годишната пејачка понатаму објаснува дека е обична девојка, дека постојано варира со килограмите и дека секогаш се покажува во природно светло.

kristina 2

„Да настојуваш по секоја цена да бидеш секси е најлошото нешто што можеш да го направиш! Сексапилноста не трпи напор“, вели таа.

kristina 4

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...