Кујни ИКЕА: 16 модерни комбинации

Ако сте во потрага по модерна и функционална кујна, во Икеа ќе најдете многу убави решенија.

Дизајн, оригиналност и одличен однос на квалитет и цена – ова се познатите карактеристики на кујните на ИКЕА на кои се должи и нивната популарност и продажба.

Шведскиот гигант за мебел во соработка со своите клиенти има развиено иновативен систем во кој тргнувајќи од една општа база секој може лесно да искреира сопствена кујна според потребите, според просторот со кој располага, по мерка и по сопствен вкус.

Еве ги најубавите комбинации.

x

Check Also

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП(22. ДО 28. НОЕМВРИ): Добри вести за Биковите, љубов за Шкорпиите и Рибите, стрес за Вагите…

Оваа недела планетата Меркур ќе го напушти знакот Скорпија за да влезе ...