Lancôme лансираше нов парфем, новиот Idôle се враќа за да внесе оптимизам во 2020

За да ја обележи 2020 години со позитивизам, сила и вера,  Idôle се враќа уште погорд, похрабар и со силна мисија.

Минатата година  Lancôme го создаде Idôle, мирис инспириран од современата генерација на жени кои создаваат свои правила за успех.

Сега пак, Idôle се враќа со нова мисија, да внесе оптимизам во тешката година на коронакризата. Има цел да ги поттикне соништата и да за зајакне заедницата.

Idôle L’Intense е веќе достапен во продажба во шишенца од 25, 50 и 75 мл.

x

Check Also

Два нови женски парфеми од Versace -Dylan Blue и Dylan Turquoise

Водечките имиња во светот на моделството, Бела Хадид и Хајли Болдвин, позираат ...