Лејди Гага го рекламира новиот парфем на Валентино

Кампањата и видеото се снимени од 

Парфемот е опишан како топол и цветен со ноти на цвет од портокал, гарденија, ванила и мошус. Видеото е проследено со модифицирана верзија на нејзината песна

x

Check Also

Сите се луди по новиот тренд на коса за есен 2020, од Џенифер Лопез до Кејти Холмс

Се прашувате кој е најголемиот тренд меѓу фризурите за есен 2020 година? ...