Лејди Гага пак гола, овојпат за новиот албум (ФОТО)

На корицата на новиот албум, сосема очекувано, Гага ќе се појави гола.

Корицата на албумот Артпоп кој ќе биде пуштен во продажба од 8 ноември е дело на познатиот сликар и уметник Џеф Кунс. Гага повторно е гола, држејќи се со рацете за градите.

gaga

x

Check Also

55-годишната супермоделка Татјана Патиц позира во раскошна природа

Татјана Патиц (родена во 1966), германски модел и актерка која постигна светска ...