Лејди Гага пред објективот на Рут Хогбен (ФОТО)

За насловната страница на октомвриското издание на американскиот Ел позира Лејди Гага.

gaga 6

Замаглена еротичност. Што се крие зад очилата за сонце? Ѕирнете од прозорецот.

gaga 1

gaga 2

gaga 4

gaga 5

gaga 7

gaga 8

gaga 9

 

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...