ЛЕТЕН ПОПУСТ и ПОДАРОЦИ во сите продавници на Red Star

Голема акција “ЛЕТЕН ПОПУСТ“ во сите продавници на Ред Стар! Од денес, 15ти јули – понеделник, се до 21ви јули – недела, имате време да се снабдите со се што ви е потребно за совршен летен изглед на целото ваше семејство!

– „Стартуваме со летните попусти во продажните места на Ред Стар со супер избор! Скроивме понуда која ќе одговара за сите и за целото семејство. Дизајниравме фантастични акциски цени за чорапи, сокни и доколенки започнувајќи од 25 денари за едно парче и од 99 денари за пет парчиња. Сите модели од асортиманот на долната облека и пижамите се на попуст од -20%. Освен попустите, доколку сакате да купите женски костим за капење, ќе добиете гратис апостолки како подарок. Совршена летна Ред Стар комбинација која ве чека во сите наши продавници!“ – изјави Златка Петковска, регионален раководител на малопродажни места во Ред Стар.

Ве повикуваме во продажните места на Ред Стар во Скопје (Т.Ц. Три Бисери – Аеродром, Рампа – Кисела Вода, КАМ – Козле), Радовиш (Центар), Струга (Чаршија), Охрид (Бул. Туистичка бр. 39) и Штип (ул. Ванчо Прќе бр. 1) заеднички да шопингуваме на “ЛЕТЕН ПОПУСТ“.

 

x

Check Also

Им даваме предност на белите модни парчиња од & OTHER STORIES

Белите модни парчиња се одлични за деновите поминати под сонцето, а модната ...