Летна колекција на очила за сонце од Burberry

Луксузната модна марка Burberry ја лансираше колекцијата на очила за сонце за лето 2019.

Британската модна куќа се фокусира на футуристичките рамки украсени со различни детали. Од предимензионирани и геометриски модели до кафени, виолетови и зелени стакла, во продолжение откријте што содржи новата колекција на Burberry.

x

Check Also

Неделен хороскоп (19ти до 25ти август): Топ знаци на неделата – Девица, Бик и Јарец

Во престојната седмица Венера ќе го напушти знакот Лав и ќе влезе ...