Летни туники од &Other Stories, баш се шик!

Со новата колекција дизајнирана за топлите денови, модната марка &Other Stories се фокусира на туниките.

Моделите се со миди должина и нагласен струк со ремен, а палетата на бои се движи од пастелна розова до нагласено жолта и нежно сина.

Ги комбинираме со трендовска плетена чанта и рамни сандали.

Во продолжение, погледнете некои од нашите фаворити.

x

Check Also

Ова се најпосакуваните сандали на Амазон за пролет/лето 2019

Според критериумот сандали кои може да ги носите секаде, од утро до ...