Лето со РЕД СТАР костими за капење

Од вчера, 27.05.2019, понеделник пристигна новата колекција на костими за капење во сите продажни места на Ред Стар! Мирис на лето, песочни плажи, сонце и омилениот костим за капење.

Понудата вклучува костими за капење за мажи и жени со голем избор на бои, дезени и големини. Дополнително можете да го збогатите вашиот изглед со акцесоари, шешири, чанти или апостолки. Ова е нашиот избор од нивната колекција, а вие погледнете ги на официјалната страна на Facebook или во нивните продажни места. Побарајте го вашиот омилен костим за капење од новата колекција на Ред Стар и уживајте во најзабавниот период од годината.

Минималистички дезени и текст пораки

Впечатливи еднобојни костими за капење

Тропски мотиви и анимал принтoви

Машки модели

 

 

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...