Life in Bloom, треба да ја видите летната колекција на Mango (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Фотограф на едиторијалот е Кас Брд, додека пред него позираат убавиците Адреа Џакону, Каја Вилкинс, Јуми Јаме и Жил Кортлев.Кампањата ги поддржува модните парчиња дизајнирани од одржливи материјали, додека кроевите се модерни со трендовски „паф“ ракави, светол тексас и карнери. Особено ни се допаѓаат предимензионираните плетени чанти кои се хит за сезоната пролет/лето 2020 

x

Check Also

Што чита Кејт Мидлтон во периодот на изолација?

За време на корона-деновите, од официјалната Инстаграм страница на Палатата Кенсингтон, беше ...