Лила е too sexy…(ФОТО)

Пристигна првата пратка од првата колекција на водителката Лила Филиповска.

lila 1

Колекцијата се вика „Im too sexy for my ex”.

„Се радувам што колекцијата побуди голем интерес и кај мажите и особено кај девојките“, вели Лила и додава низ смеа– „можеби затоа што секој си има по некој свој „екс“.

lila 3

Инаку, дизајнерката Ана Шурдиловиќ веќе ја подготвува и втората пратка, додека пак сексапилната водителка ја подготвува втората колекција за која се надева дека ќе им се допадне на сите оние кои ја сакаат модата.

x

Check Also

Поглед на колекцијата Sandra Mansour x H&M, достапна во продажба од 6. август (ФОТОГАЛЕРИЈА и ВИДЕО)

Сандра Мансур, дизајнер со либански корени, е родена и израсната во Швајцарија, ...