Лили Роуз Деп е ѕвезда во новогодишната кампања на Шанел

Француската луксузна марка Шанел ја лансираше празничната кампања за популарниот парфем No. 5, а главно лице е младата амбасадорка на брендот, Лили Роуз Деп.

Ќерката на глумецот Џони Деп и Ванеса Паради се повеќе е актуелна во актерските и модните води.

Кампањата на Шанел носи празничен и париски дух, додека Лили седи на огромно шишенце парфем.

x

Check Also

Дрогериите dm донираа новогодишни пакетчиња за деца од Тетово, Битола и Скопје

Дрогериите dm и годинава традиционално организираа новогодишен караван под мотото „ЗАЕДНО едни ...