Листа на желба: Проѕирните сандали од MANGO

Во потрага сте по трендовски сандали? Секако, јасно ви е дека проѕирните материјали се во тренд, а таквите сандали ова лето се суперпопуларни.

Токму таков чифт најдовме во MANGO и тоа во неодолива сребрена нијанса.

Ги носиме во секакви модни комбинации, а поради тоа што се лесни за носење (и комбинирање) во нив уживаме и на плажа.

Достапни се во продажба во MANGO, како и во онлајн продажба на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА.  

x

Check Also

Папаз во Сараево пречекан со голем аплауз за модната ревија од лимитираната колекција Три

Македонскиот моден дизајнер Папаз предизвика големо внимание во Сараево со неговата луксузна ...