Листа на желби: Балетанки со панделка од ZARA

Новите колекции ветуваат забавна преодна модна сезона, а овојпат на листата на шопинг желби први ги ставаме балетанките од Зара.

Дизајнирани се како да се исплетени од различни лентички, во стилот препознатлив за „шанел“, и дополнително украсени со панделка од црна ткаенина.

Што велите за нив?

x

Check Also

Голема распродажба со попусти до 80 отсто во Веро центар

Голема летна распродажба со попусти до 80 отсто ќе почне задутре (среда, ...