Листа на желби: Чанта со змијски принт од GEOX

Во колекцијата пролет/лето 2019 на GEOX најдовме преубава чанта со реси, украсена со трендовски змијски принт.

Чантата, која ја забележуваме прва на нашата листа на желби, е достапна во продажба во кафена и црна нијанса.

Може да ја купите во GEOX, или да ја нарачете во онлајн продажба на официјалната страница на Фешн Груп – ТУКА. 

Во продолжение, „фрлете“ поглед одблизу на оваа преубава кожена чанта.

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...