Листа на желби: Дуксер со точки од новата колекција на Super Dry

Новата колекција на Super Dry за есенската сезона е достапна во продажба (во брендираната Super Dry продавница во Скопје Сити Мол).

На листата на шопинг желби го издвојуваме овој памучен дуксер со точки во кои, со задоволство и лежерност, ќе ги дочекаме првите есенски денови.

Го носиме со фармерки и хеланки, за секоја „кежуал“ прилика.

15 отсто попуст ќе добиете доколку го купите преку Интернет-продавницата на Фешн Груп – ТУКА. 

 

x

Check Also

Мрзлив викенд е да си шопингуваш од дома преку апликација на -15%

Недела е прекрасен ден да си бидете дома, да си уживате сами, ...