Листа на желби: Две летни блузички од &Other stories

На нашата листа на желби ги ставаме двете летни блузи од &Other stories.

Со интересна нијанса и трендовско едно рамо, блузичките ги носиме за летните забави и свечености, иако не се резервирани само за посебни пригоди.

На секоја модна комбинација ќе додадат женственост.

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...