Листа на желби: Фустанчето со полка точки од MANGO

Нема ништо попрактично за носење од кошула-фустан (со крагњичка), па уште кога е со трендовски принт и женствен крој, како да не го обожаваме!

Во есенската колекција на Манго најдовме фустанче со бели полка точки на црна основа. Совршено е за деловна атмосфера, но и за вечерни излегувања кога го комбинираме со чевли со висока потпетица.

Прво е на нашата листа на желби за есенскиот шопинг!

 

x

Check Also

ГОЛЕМИ ПОПУСТИ со ФАНТАСТИЧНИ ЦЕНИ во Sara Fashion

Големата зимска акција започна во продавниците на Сара Фешн! Вчера, 20ти јануари ...