Листа на желби: Ја сакаме оваа чантичка од Masssimo Dutti

Се надеваме дека полека но сигирно светот полека се враќа во нормала, и дека продавниците во шопинг моловите наскоро ќе бидат отворени. Па, дали сте подготвени за шопинг?

На листата на желби ја издвојуваме оваа кожена чанта од Masssimo Dutti.

Кожената испреплетена shopper чанта е од говедска кожа а доаѓа во две нијанси – во кафена и во црна.

За која и да се одлучите, одговара на сите стилови.

 

 

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...