Листа на желби: Карираните чевли од Zara

Салонките со црно-црвен кариран принт во комбинација со бело-црн принт (потпетицата и ременчето) се предмет на нашите есенски желби.

Иако, прилично шарени, а и многу посебни, салонките од Зара може да се комбинираат на бројни начини – и во елегантни изданија како што добро стојат и со џинс. Имаат женствен шпицест врв, а висината на потпетицата им е 7,5 сантиметри.

Примамливи се, нели?

x

Check Also

Модни парчиња од ZARA дизајнирани од вештачка кожа

Шпанската модна марка ZARA лансираше жежок тренд за есен/сима 2020 година, посветен на ...