Листа на желби: Костими за капење со принт од црешички од WOMEN’SECRET

Први на нашата шопинг листа на желби ги забележуваме костимите за капење со принт од цреши од WOMEN’SECRET. Погледнете само колку се слатки!

Со принт од овие слатки, црвени овошки во WOMEN’SECRET најдовме едноделни и различни дводелни модели. Едноделниот костим со капење, дополнително украсен со карнерчиња на горниот дел, е наш фаворит број 1 за лето 2019.

Многу интересни се и бикините со црешички кои може да се комбинираат со различен горен дел.

Овие костими за капење се достапни во продажба во WOMEN’SECRET, како и на официјалната шопинг страница на Фешн Груп – ТУКА.

x

Check Also

Папаз во Сараево пречекан со голем аплауз за модната ревија од лимитираната колекција Три

Македонскиот моден дизајнер Папаз предизвика големо внимание во Сараево со неговата луксузна ...