Листа на желби: Летна чанта од MANGO

Какошто деновите стануваат се потопли, размислуваме за летна, лесна чанта, иста онаква каква што најдовме во летната колекција на Манго.

Чантата со црвени риги ја носиме во „кежуал“ пригоди, а секако и на жешкиот летен асфалт и на плажа. Ја комбинираме со црвени впечатливи обетки.

Достапна е во продажба во Манго, како и во онлајн продажба на официјалната страница на Фешн Груп – Тука. 

И уште една добра вест – чини само 990 денари.

x

Check Also

Ексклузивните производи на Fashion Group поблиску до вас – отсега и преку мобилна апликација

Светските брендови Desigual, Diesel, Geox, Guess, Inuikii, Levi’s, Mango, Parfois, Premiata, Replay, ...